B6c679a7 2b89 4755 Affa 47df54c0d091

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj ka denoncuar sot dhunimin e zyrës elektoprale të PD-së në këtë njësi.

Përmes një reagimi, Shehaj thekson se ka rënë pre e një sulmi gjatë natës, ndërsa shton se ngjarja është frymëzuar nga Edi Rama.

Shehaj mes të tjerash tha se Rama dhe njerëzit e tij nuk kanë për të trembur PD-në.

REAGIMI I SHEHAJT
Ditët e fundit jemi të gjithë dëshmitarë për sulmet ndaj aktivistëve të Partisë Demokratike dhe zyrave elektorale të Partisë Demokratike. Kjo zyrë e Partisë Demokratike në zemër të Tiranës është sulmuar, është dëmtuar rëndë natën e kaluar. Këto sulme janë të gjitha të frymëzuara nga Edi Rama dhe janë shenjat e qarta të panikut nga humbja. Edi Rama duhet sa më shpejt të dënojë dhunën dhe të ndalë rritjen e dhunës ndaj nesh. Edi Rama dhe njerëzit e tij nuk kanë për të na trembur. Ne të gjithë bashkë do vazhdojmë të punojmë deri në datën 25 Prill. Në datën 25 Prill Edi Rama do humbasë dhe Shqipëria do të fitojë dhe ne të gjithë së bashku do fillojmë të punojmë për njerëzit.
(BalkanWeb)

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s